Guido zoekt: Een Kamer / Studio / Appartement in Rotterdam
- Kamer / Studio / Appartement
- Min. 6 m2
- Man
- Per direct
Hey!
Na de zomer ga ik de Master Marketing Management beginnen aan het RSM, en ben daarom op zoek naar een (master) huis.
Ik ben Guido Beijk, 22 jaar, geboren en getogen in het mooie Twente en tijdens mijn Bachelor ben ik ook in Twente gebleven. Ik heb namelijk de Business & IT gedaan aan de Universiteit van Twente, die ik in 2021 heb afgerond.
Afgelopen 2 jaar gedaan ben ik druk bezig geweest met een start-up genaamd Impulse (https://useimpulse.com/), waarbij we bedrijven helpen om een data-driven duurzaamheidstrategie op te stellen. Komend jaar zal ik hier naast mijn studie ook druk mee bezig zijn.
Tijdens het werken aan de start-up ben ik er achtergekomen dat ik marketing toch erg interessant vind, en vandaar de keuze voor de Master in Marketing Management.
Momenteel woon ik ook al zo’n 4,5 jaar met veel plezier in een actief studentenhuis in hartje Enschede, maar merk ik inmiddels wel dat ik toe ben aan een iets een serieuzer huis. Daarnaast zit ik ook bij de studentenvereniging a.s.v. Taste, maar verliest onze jaarclub ook langzaam zijn wilde haren.
Buiten de standaard “drankje doen met vrienden” zijn mijn hobby’s onder andere
- Koken
- Sporten (momenteel hardlopen/wielrennen/sportschool, maar wil in Rotterdam waarschijnlijk weer voetbal oppakken)
- Lezen (vooral productiviteit gerelateerd)
- Lekker in de natuur zijn
- En festivals pakken
Algemene informatie: | Guido |
Man, 24 jaar | |
Type huurder: | Student |
4e jaars Marketing Management (UNIVERSITEIT) | |
Lid van A.s.v. Taste |